Programmering

Onze programmering is als volgd:

Maandag:

00:00 – 07:00 United sounds choice

07:00 – 09:00 Jukebox de ochtendshow met Roy Scheerman

09:00 – 12:00 Goudenmorgen met jan de groot

12:00 – 13:00 Sandwitch met Peter de With

13:00 – 14:00 Bont met Jan Berg

14:00 – 16:00 Muziekplezier met Reinier Witbols Feugen

16:00 – 17:00 triviaal met Ben Heersink

17:00 – 18:00 Zindy met Peter Timmerman

18:00 – 19:00 Dekker radio met Menno Dekker

19:00 – 21:00 Hollands artiestengala (Non-stop)

21:00 – 22:00 Hattrick alle sport uit de regio met Roy Hetem

22:00 – 23:00 Rough velvet met Gerhard Klaasen

23:00 – 00:00 Non-stop

Dinsdag:

00:00 – 07:00 – United sounds choice

07:00 – 09:00 Jukebox de ochtendshow met Roy Scheerman

09:00 – 12:00 Goudenmorgen met Jan de Groot

12:00 – 13:00 Sandwitch met Peter de With

13:00 – 14:00 Bont met Jan Berg

14:00 – 16:00 Muziekplezier met Reinier Witbols Feugen

16:00 – 17:00 triviaal met Ben Heersink

17:00 – 18:00 Zindy met Peter Timmerman

18:00 – 19:00 dekkerradio met Menno Dekker

19:00 – 21:00 Toms time met Tom Scheerman (Non-stop variatie)

21:00 – 22:00 Koffie met een lach (Non-stop cabaret)

22:00 – 23:00 Rough velvet Gerhard Klaasen

23:00 – 00:00 Easy listening en gedichten met Micheline Verhaar

woensdag:

00:00 – 07:00 United sounds choice

07:00 – 09:00 Jukebox de ochtendshow met Roy Scheerman

09:00 – 12:00 Gouden morgen met Jan de Groot

12:00 – 13:00 Sandwitch met Peter de With

13:00 – 14:00 Bont met Jan Berg

14:00 – 16:00 White lion met alexander Pouwels

16:00 – 18:00 Muziekplezier met Reinier Witbols Feugen

18:00 – 19:00 Triviaal met ben Heersink

19:00 – 20:00 de Roy is los cd kast met Roy Scheerman

20:00 – 21:00 Muzikale verrassing met Micheline Verhaar en Roy Scheerman

21:00 – 22:00 Dekkerradio met Menno Dekker

22:00 – 23:00 Rough velvet met Gerhard Klaasen

23:00 – 00:00 Zindy met Peter Timmerman

Donderdag:

00:00 – 07:00 United sounds choice

07:00 – 09:00 Jukebox de ochtendshow met Roy Scheerman

09:00 – 12:00 Goudenmorgen met Jan de Groot

12:00 – 13:00 Sandwitch met Peter de With

13:00 – 14:00 Bont met Jan Berg

14:00 – 16:00 Muziekplezier met Reinier Witbols Feugen

16:00 – 17:00 triviaal met Ben Heersink

17:00 – 18:00 – Zindy met Peter Timmerman

18:00 – 19:00 Dekkerradio met Menno Dekker

19:00 – 23:00 dj John (in samenwerking met radio Zaanstad)

23:00 – 00:00 Rough velvet met Gerhard Klaasen

Vrijdag:

00:00 – 07:00 United Sounds Choice

07:00 – 09:00 Jukebox de ochtendshow met Roy Scheerman

09:00 – 12:00 Goudenmorgen met Jan de Groot

12:00 – 13:00 Sandwitch met Peter de With

13:00 – 14:00 Bont met Jan Berg

14:00 – 16:00 Muziekplezier met Reinier Witbols Feugen

16:00 – 17:00 Barkeys bonanza Met Wiebe Barkey

17:00 – 18:00 Zindy met Peter Timmerman

18:00 – 19:00 Dekkerradio met Menno Dekker

19:00 – 21:00 sjantyklanken met Cees en dj John (in samenwerking met radio Zaanstad)

21:00 – 22:00 Uitgaan op de Veluwe met Amina Ikanovic en Maik Krijgsman

22:00 – 0:00 dj Beatmaster in de mix

Zaterdag:

00:00 – 09:00 United sounds choice

09:00 – 10:00 Non-stop

10:00 – 12:00 Da’s andere koffie met Nico Grigoleit (in samenwerking met radio Zaanstad)

12:00 – 16:00 non-stop

16:00 – 17:00 Rough velvet met Gerhard Klaasen

17:00 – 19:00 Nederlandstalig artiestengala

19:00 – 22:00 Top 40 toen

22:00 – 00:00 dj Beatmaster in de mix

zondag:

00:00 – 09:00 United sounds choice

09:00 – 10:00 Gospel door de jaren heen

10:00 – 12:00 Da’s andere koffie met Nico Grigoleit (in samenwerking met radio Zaanstad)

12:00 – 14:00 Annemarieke van Bloois

14:00 – 17:00 non-stop

17:00 – 19:00 de Blues top 15 met Gerhard Klaasen

19:00 – 22:00 De 10 van Ien met Nico Grigoleit (in samenwerking met Radio Zaanstad)

22:00 – 23:00 Non-stop

23:00 – 00:00 Dekkerradio easy met Menno Dekker

Advertenties